Festival letectva, Piešťany 2022

Judo Club AŠK Slávia Trnava sa zapojil do podujatia ,,Festival letectva, Piešťany 2022", ktoré priniesli v dňoch 6. – 8. mája 2022 na Letisku Piešťany okrem jedinečného programu na nebi aj množstvo zaujímavých aktivít pre deti. Tento ročník bol jedinečný tým, že ambíciou celého organizačného tímu bolo popri atraktívnom programe vo vzduchu, pripraviť zaujímavý a dynamický program aj pre rodiny s deťmi na zemi.

Zverenci Judo Clubu AŠK Slávia Trnava si pre širokú verejnosť pripravili predstavenie svojho umenia, ktoré sa uskutočnilo v nedeľu 8. mája 2022 od 10:00 do 15:00 hod

V rámci podujatia ,,Festival letectva, Piešťany 2022" bolo tiež cieľom prezentácia Strednej športovej školy J. Herdu v Trnave, športových klubov v Trnave, nábor nových členov, celková prezentácia nášho športu a športových aktivít. Táto celodňová akcia pomohla odprezentovať našu činnosť, zaujať deti a rodičov ako náborovú aktivitu a mali sme možnosť pochváliť sa svojimi výsledkami a byť súčasťou tohto podujatia.