Európsky týždeň športu - nový nábor džudistov

Európsky týždeň športu - nový nábor džudistov

Stali sme sa súčasťou Európskeho týždňa športu

Sme radi, že Národné športové centrum (NŠC) bolo opätovne menované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR za národného koordinátora 6. ročníka Európskeho týždňa športu. Jeho úlohou bolo koordinovať aktivity v mesiaci september 2020 s cieľom motivovať slovenskú verejnosť k aktívnej účasti na športových podujatiach ako aj iných pohybových aktivitách, a tým viesť obyvateľov Slovenska k zdravému životnému štýlu.

Pohyb je nenahraditeľnou súčasťou našich životov. O dôležitosti pohybu sa presviedčame každý deň, hlavne v čase, keď je naše vzácne zdravie najviac ohrozené. Ak objavíme lásku k športu, nájdeme dobrodružnú cestu plnú zážitkov za zdravím a spokojnosťou.

Judo Club AŠK Slávia Trnava sa zapojil do projektu 6. ročníka ,,Európsky týždeň športu". Zverenci klubu si pre širokú verejnosť pripravili predstavenie svojho umenia, ktoré sa uskutočnilo v pondelok 28. septembra 2020 od 16:00 do 18:00 hod na Rybníkovej ulici č. 1. v športovej hale AŠK Slávia Trnava. Počas predstavenia prebiehal nábor nových členov, ktorí sa mohli pozrieť na tréningový proces skúsenejších džudistov a neskôr sa aktívne zapojili do hier a športových aktivít spolu s nimi.

Fotogaléria